"PWSTE w roli eksperta w projekcie Urzędu Marszałkowskiego".

21 czerwca władze PWSTE w Jarosławiu oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego zawarły porozumienie obejmujące wsparcie merytoryczne ze strony Uczelni przy wdrażaniu i realizacji projektu Podkarpackiego Systemu Informacji Przestrzennej.

Więcej

CYKL WYKŁADÓW Z POKAZAMI PT. „WARTO UCZYĆ SIĘ NAUK ŚCISŁYCH I TECHNICZNYCH”

15 czerwca br. w Auli Czerwonej PWSTE w Jarosławiu miały miejsce niecodzienne zdarzenia. Balony szeleściły, doniczki przemawiały ludzkim głosem, banan zamieniał się w kamień, róże pękały... Były odczynniki, naczynia, kwasy, azot lał się strumieniami... Para, dym, płomienie i wybuchy...

Więcej

Wymagane dokumenty do stypendium na rok 2016/2017

w załączeniu wykaz wymaganych dokumentów do stypendium na rok 2016/2017

Więcej

Telekonferencja „Research connects”

Telekonferencja „Research connects” 27 kwietnia br w godzinach popołudniowych gościliśmy w PWSTE pracowników Niemieckiego Centrum Lotnictwa i Kosmonautyki (DLR). Co prawda byli obecni tylko na ekranach telebeamów, ale kontakt był żywy i rzeczywisty dla  kilkudziesięciu naszych studentów

Więcej

Spotkanie Rady Pracodawców w Instytucie Inżynierii Technicznej

Spotkanie Rady Pracodawców w Instytucie Inżynierii Technicznej W dniu 20 kwietnia 2016 r. w Instytucie Inżynierii Technicznej odbyło się coroczne spotkanie z przedstawicielami przedsiębiorców oraz organizacji biznesowych. W tym roku z grona przedsiębiorców odwiedziły nas firmy:

Więcej

Oficjalne przekazanie przez studentów IIT projektów graficznych witaczy w Urzędzie Miasta Jarosław

W dniu 10 marca br. w Urzędzie Miasta Jarosław odbyło się oficjalne przekazanie projektów graficznych witaczy przygotowanych przez Koło Naukowe Geo Plan oraz Koło Naukowe Informatyków Instytutu Inżynierii Technicznej Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu.

Więcej

Czas rozdawania dyplomów, uścisk dłoni i gratulacje, zdjęcia, uśmiechy są niezapomnianymi chwilami.

Czas rozdawania dyplomów, uścisk dłoni i gratulacje, zdjęcia, uśmiechy są niezapomnianymi chwilami.

Więcej