Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/iit/strona/instytut/iit1/module/Application/Module.php on line 101
IIT Instytut Inżynierii Technicznej

Studia dualne na Politechnice Śląskiej.

W załączniku informacje dotyczące  studiów dualnych na Politechnice Śląskiej.

Więcej

GIS Day 2018 „Mapy Komputerowe i Globalny System Pozycyjny GPS”

GIS Day to święto użytkowników oraz pasjonatów Systemów Informacji Geograficznej (Geographic Information Systems, GIS). W PWSTE w Jarosławiu grono wiernych fanów z Instytutu Inżynierii Technicznej

Więcej

Odznaczenia pracowników Instytutu Inżynierii Technicznej 2018

Z okazji 20-lecia PWSTE w Jarosławiu pracownicy Instytutu Inżynierii Technicznej zostali odznaczeni 5 grudnia br. za długoletnią pracę w służbie państwowej przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania przez Ministra Edukacji Narodowej.

Więcej

Wyjazd członków Koła Naukowego Budownictwa i Materiałów Budowlanych „Fortis" do Krakowa

W dniu 6 grudnia 2018 r., członkowie Koła Naukowego Budownictwa i Materiałów Budowlanych „Fortis", działającego przy Instytucie Inżynierii Technicznej, w ramach zdobywania praktycznej wiedzy budowlanej, odwiedzili trzy duże inwestycje realizowane obecnie w Krakowie.

Więcej

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2018

W załączniku podziękowanie  dla PWSTE za zaangażowanie w przedsiębiorczą edukację młodych ludzi  od Szkoły Podstawowej nr 2 w Jarosławiu.

Więcej

Dyżury Dyrekcji Instytutu Inżynierii Technicznej

W załączniku: Terminy  dyżurów - konsultacji  Dyrekcji Instytutu Inżynierii Technicznej.

Więcej