Warsztaty urbanistyczne na Uniwersytecie Dziecięcym w PWSTE w Jarosławiu

Najmłodsi studenci uczęszczający 14 maja 2016 r. w wykładach Uniwersytetu  Dziecięcego funkcjonującego w PWSTE w Jarosławiu mieli okazję słuchać o wspaniałych miastach XXI wieku oraz zmierzyć się z projektowaniem urbanistycznym w ramach warsztatów. Zajęcia zostały podzielone na dwa panele.

Więcej

Wymagane dokumenty do stypendium na rok 2016/2017

w załączeniu wykaz wymaganych dokumentów do stypendium na rok 2016/2017

Więcej

Światowy Dzień Społeczeństwa Informacyjnego

Zaproszenie na Światowy Dzień Społeczeństwa Informacyjnego

Więcej

Konkurs na logo Wydziału Inżynierii Środowiska i Gospodarki Przestrzennej

" Do 10 czerwca 2016 r. trwa nabór wniosków w ramach konkursu na logo Wydziału Inżynierii Środowiska i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Zwycięski projekt będzie używany we wszelkiego rodzaju akcjach promocyjnych,

Więcej

Dzień informacyjny projektu NAMA

W dniu 14 maja 2016 r. kilkunastu studentów kierunków Informatyka oraz Geodezja i Kartografia, wraz z Panią Prorektor doc dr Dorotą Dejniak i mgr Moniką Krajewską wzięło  udział w dniu informacyjnym projektu NAMA zorganizowanym na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Więcej

Telekonferencja „Research connects”

Telekonferencja „Research connects” 27 kwietnia br w godzinach popołudniowych gościliśmy w PWSTE pracowników Niemieckiego Centrum Lotnictwa i Kosmonautyki (DLR). Co prawda byli obecni tylko na ekranach telebeamów, ale kontakt był żywy i rzeczywisty dla  kilkudziesięciu naszych studentów

Więcej

Spotkanie Rady Pracodawców w Instytucie Inżynierii Technicznej

Spotkanie Rady Pracodawców w Instytucie Inżynierii Technicznej W dniu 20 kwietnia 2016 r. w Instytucie Inżynierii Technicznej odbyło się coroczne spotkanie z przedstawicielami przedsiębiorców oraz organizacji biznesowych. W tym roku z grona przedsiębiorców odwiedziły nas firmy:

Więcej

Oficjalne przekazanie przez studentów IIT projektów graficznych witaczy w Urzędzie Miasta Jarosław

W dniu 10 marca br. w Urzędzie Miasta Jarosław odbyło się oficjalne przekazanie projektów graficznych witaczy przygotowanych przez Koło Naukowe Geo Plan oraz Koło Naukowe Informatyków Instytutu Inżynierii Technicznej Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu.

Więcej

Seminarium „Nowoczesne narzędzia inżyniera elektronika”

W dniu 11.04.2014 z inicjatywy Instytutu Inżynierii Technicznej Państwowej, przy współpracy studentów z Koła Naukowego Elektroników „Foton” odbyło się seminarium „Nowoczesne narzędzia inżyniera elektronika” oraz pokazy sprzętu elektronicznego.

Więcej

IV edycja Dni Gier

W dniach 7 i 8 kwietnia 2016 r. w murach PWSTE w Jarosławiu odbyła się IV edycja Dni Gier. Podobnie jak w latach ubiegłych organizatorem było Koło naukowe informatyków, działające przy Instytucie Inżynierii Technicznej.

Więcej

Czas rozdawania dyplomów, uścisk dłoni i gratulacje, zdjęcia, uśmiechy są niezapomnianymi chwilami.

Czas rozdawania dyplomów, uścisk dłoni i gratulacje, zdjęcia, uśmiechy są niezapomnianymi chwilami.

Więcej

Pokazy sprzetu elektronicznego - Nowoczesne Narzędzia Inżyniera Elektronika

Zapraszamy na pokazy sprzetu elektronicznego - Nowoczesne Narzędzia Inżyniera elektronika

Więcej

DNI GIER -spotkanie twórców i miłośników gier komputerowych

ZAPRASZAMY NA DNI GIER - spotkanie twórców i miłośników gier komputerowych

Więcej

OBRONY PRAC DYPLOMOWYCH NA KIERUNKU BUDOWNICTWO

W dniu 05.02.2016 r. (piątek) odbyły się obrony prac dyplomowych na kierunku budownictwo. Do obron przystąpiło 22 studentów studiów stacjonarnych.

Więcej

OBRONY PRAC DYPLOMOWYCH NA KIERUNKU GOSPODARKA PRZESTRZENNA

W dniu 5 lutego odbyły się pierwsze obrony na kierunku Gospodarki Przestrzennej. Tak jak przystało na kierunek interdyscyplinarny tematyka związana z gospodarowaniem przestrzennym była zróżnicowana.

Więcej

OBRONY PRAC DYPLOMOWYCH NA KIERUNKU GEODEZJA I KARTOGRAFIA

Obrony prac dyplomowych na kierunku geodezja i kartografia odbyły się w dniach: - dla studentów studiów stacjonarnych: 21.01.2016 r. (czwartek) Komisji przewodniczył Pan Prof. dr hab. inż. Edward Preweda,  25.01.2016 r. (poniedziałek) Komisji przewodniczył Pan Prof. dr hab. inż. Konrad Eckes

Więcej

OBRONY PRAC DYPLOMOWYCH NA KIERUNKU INFORMATYKA

W dniu 04.02.2016 r. (czwartek) o godzinie 9:00 w Instytucie Inżynierii Technicznej odbyły się obrony prac dyplomowych na kierunku informatyka u promotorów: Pana dr inż. Lucjana Pelca i Pana dr inż. Andrzeja Imiełowskiego. Gratulujemy i czekamy na kolejnych studentów.

Więcej

Absolwenci z kierunku Geodezja i Kartografia ..

Absolwenci kierunku geodezja i kartografia zajęli II miejsce w konkursie na najlepsza pracę inżynierską organizowanym przez Stowarzyszenie Geodetów Polskich.

Więcej