CYKL WYKŁADÓW Z POKAZAMI PT. „WARTO UCZYĆ SIĘ NAUK ŚCISŁYCH I TECHNICZNYCH”

15 czerwca br. w Auli Czerwonej PWSTE w Jarosławiu miały miejsce niecodzienne zdarzenia. Balony szeleściły, doniczki przemawiały ludzkim głosem, banan zamieniał się w kamień, róże pękały... Były odczynniki, naczynia, kwasy, azot lał się strumieniami... Para, dym, płomienie i wybuchy...

Więcej

KONKURS NA PLAKAT WINOBRANIE 2016

Do 25 lipca 2016 r. trwa nabór wniosków w ramach konkursu na  plakat Winobranie 2016. Celem konkursu jest wyłonienie stojącego na  wysokim poziomie artystycznym projektu plakatu, który będzie towarzyszył obchodom Dni Zielonej Góry Winobranie 2016 i stanie  się plastyczną wizytówką imprezy.

Więcej

Światowy Dzień Społeczeństwa Informacyjnego

W dniu 24 maja 2016 rok w Państwowej Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu, w Auli Niebieskiej, odbyła się Konferencja w ramach obchodów Światowych Dni Społeczeństwa  Informacyjnego (ŚDSI), które w Polsce są koordynowane przez Polskie Towarzystwo Informatyczne (www.pti.org.pl)

Więcej

Wymagane dokumenty do stypendium na rok 2016/2017

w załączeniu wykaz wymaganych dokumentów do stypendium na rok 2016/2017

Więcej

Dzień informacyjny projektu NAMA

W dniu 14 maja 2016 r. kilkunastu studentów kierunków Informatyka oraz Geodezja i Kartografia, wraz z Panią Prorektor doc dr Dorotą Dejniak i mgr Moniką Krajewską wzięło  udział w dniu informacyjnym projektu NAMA zorganizowanym na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Więcej

Telekonferencja „Research connects”

Telekonferencja „Research connects” 27 kwietnia br w godzinach popołudniowych gościliśmy w PWSTE pracowników Niemieckiego Centrum Lotnictwa i Kosmonautyki (DLR). Co prawda byli obecni tylko na ekranach telebeamów, ale kontakt był żywy i rzeczywisty dla  kilkudziesięciu naszych studentów

Więcej

Spotkanie Rady Pracodawców w Instytucie Inżynierii Technicznej

Spotkanie Rady Pracodawców w Instytucie Inżynierii Technicznej W dniu 20 kwietnia 2016 r. w Instytucie Inżynierii Technicznej odbyło się coroczne spotkanie z przedstawicielami przedsiębiorców oraz organizacji biznesowych. W tym roku z grona przedsiębiorców odwiedziły nas firmy:

Więcej

Oficjalne przekazanie przez studentów IIT projektów graficznych witaczy w Urzędzie Miasta Jarosław

W dniu 10 marca br. w Urzędzie Miasta Jarosław odbyło się oficjalne przekazanie projektów graficznych witaczy przygotowanych przez Koło Naukowe Geo Plan oraz Koło Naukowe Informatyków Instytutu Inżynierii Technicznej Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu.

Więcej

Czas rozdawania dyplomów, uścisk dłoni i gratulacje, zdjęcia, uśmiechy są niezapomnianymi chwilami.

Czas rozdawania dyplomów, uścisk dłoni i gratulacje, zdjęcia, uśmiechy są niezapomnianymi chwilami.

Więcej